Opinie

Beato, jeszcze raz serdecznie dziękuje Ci za pomoc w uporządkowaniu wszystkich moich myśli i doskonale pytania uszczegóławiające. Fajnie mi się z Tobą pracowało i mam wrażenie, że dzięki tym naszym sesjom udało mi się ustalić zarówno jakie jest ryzyko związane z kolejnym krokiem w nowej karierze, koszty emocjonalne jak i zyski, których mogę się spodziewać. Jakoś tak czuję energię i jednocześnie radość z tego, ze zaczyna się jakiś nowy etap. Jeżeli nadarzy się okazja, zamierzam polecać Cię wszystkim, którzy tego potrzebują. Jeszcze raz dziękuje i życzę dużo dobrego.

Magda Woronowicz, Lozanna (Szwajcaria)

Dzień dobry Pani Beato,
spieszę donieść, że po 3 miesiącach poszukiwania (a w 2 od momentu uatrakcyjnienia CV) dostałam pracę i to faktycznie wymarzoną - w bardzo dużej korporacji, ale z ludzkim podejściem ;) od ponad 6 lat firma ta była moim numerem 1 i niedoścignionym celem. Teraz się udało. W przyszłym miesiącu kończy się mój okres próbny i wszystko przemawia za tym, że to będzie długa i owocna współpraca.
Poprawki do CV wprowadziłam zgodnie z uwagami - faktycznie pobawiłam się również formą, grafiką - ostatecznie moje CV, mam wrażenie, sprawia bardzo profesjonalne wrażenie.
Dziękuję jeszcze raz za wsparcie i pozdrawiam serdecznie.

Magdalena G.

Pani Beata cieszy się bardzo pozytywną opinią wśród osób które miały okazję korzystać z jej usług:
* Spotkanie prowadzone jest w sposób dynamiczny i wspierający,
* Prowadząca jest bardzo dobrze merytorycznie przygotowana do spotkania,
* Uczestnicy otrzymują dużo praktycznych podpowiedzi jak przygotować dobre dokumenty aplikacyjne,
* Prowadząca jest bardzo komunikatywna i otwarta,
* Szkoda, że spotkanie jest tak krótkie.

Uczestnicy szkoleń grupowych i coachingów indywidualnych w firmie Shell Polska

Nie wiem jak wyrazić uznanie dla Pani wiedzy. To był strzał w dziesiątkę. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Odmieniła Pani moje życie :)

Roma Hulewicz

Witam Pani Beato,
Niedawno poprawiała Pani moje CV. Dzięki tym zmianom stało się ono bardziej efektowne, a mój telefon się rozdzwonił. W tym tygodniu miałam kilka rozmów kwalifikacyjnych (dzisiaj aż dwie) i dostałam pracę na dogodnych dla mnie warunkach. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Katarzyna Zielińska

Szkolenie pomogło mi w poukładaniu wiedzy i weryfikacji kierunku działania. Warto iść.

Małgorzata Kozioł - Szczepaniak

Utwierdziłam się w tym, czego chcę, zwróciłam uwagę na przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

Justyna Kukiełka

Warto pójść na szkolenie "Jak zmienić pracę", bo rynek pracy jest bardzo dynamiczny i się zmienia; trzeba nadążać.

Aleksandra Osuch

Szkolenie pomogło mi poznać siebie, poznać inne typy kompetencji społecznych, jak uaktualnić CV, jak docierać do ofert pracy.

Sylwester Krupa

Szkolenie pomogło mi w ocenie siebie na rynku pracy i własnego CV. Polecam.

Dariusz Szczepaniak

Sporo się ostatnio wydarzyło w moim życiu zawodowym i znowu muszę szukać pracy. Po wysłaniu kilku CV i ciszy w telefonie, stwierdziłem, że muszę coś poprawić. Skorzystałem z usługi Beaty - sprawdzenia CV. To co mogę powiedzieć to to, że uwagi są więcej niż na wagę złota. Konkretnie bez lania wody. Po krótkim tuningu moje CV to już zupełnie inny, przekonujący o mojej wartości dokument. Polecam całym sercem.

Łukasz C.

Uczestnictwo w szkoleniu Beaty "Jak zmienić pracę" otworzyło mi przede wszystkim oczy na znaczenie dobrze opracowanych CV i LM. Nie spodziewałem się, że tak wiele może zależeć od tego, jak je zredaguję i jak będą wyglądać. Moje CV powstało wiele lat temu. Aktualizowałem je, dopisywałem kolejne pozycje, ale nigdy nie zastanawiałem się nad tym, jak zostałoby przyjęte przez rekrutera. Złożyłem je chyba ze dwa razy w ciągu kilkunastu lat pracy. Wiele wody w Wiśle upłynęło przez ten czas:-). Przyjąłem błędne założenie, że rekruter czyta i analizuje wszystko od A do Z, a tu się okazuje, że w moim CV musi być "coś", co przykuje jego uwagę. A jak przykuje, to może doczyta resztę:-). Wykorzystałem wskazówki Beaty i popracowałem nad nim rezygnując w pewnym stopniu z oklepanego szablonu. Efekt jest taki, że po lekturze odnowionego CV zacząłem sam sobie bardziej się podobać:-). Kolejną rzeczą, której się nauczyłem, to przykładanie większej uwagi do przygotowań do rozmów kwalifikacyjnych. Spostrzegłem po pierwszej próbie, że dobrze przygotowany i "przemyślany" czuję się pewniej. Postanowiłem też poważnie zastanowić się nad określeniem swoich długo- i krótkoterminowych celów życiowych. Gdy napisałem sobie dwa lub trzy takie krótkoterminowe cele na rozmowę kwalufikacyjną i zacząłem się nad nimi zastanawiać, to jakoś mi się uporządkowało to wszystko, czym dotąd się zajmowałem. Okazuje się, że łatwiej jest do czegoś dążyć, gdy ma się to zapisane w postaci celów do osiągnięcia. Na pewno będę nad tym teraz pracował. Zrozumiałem w trakcie szkolenia jeszcze jedno, że szukając pracy powinienem bazować na tym, co już osiągnąłem, a wszelkie niedostatki po prostu po kolei likwidować podejmując takie kursy i szkolenia, które ułatwią mi osiąganie założonych celów. Cel to podstawa - jak się okazuje:-)

Jarosław Danelski, Skierniewice

Ze spotkania jestem bardzo zadowolona. Mimo, że podchodziłam do niego z lekkim dystansem, ostatecznie Pani Beata otworzyła mi oczy na wiele kwestii. Jestem bardziej świadoma jak efektywnie szukać pracy i już wiem , że nie tylko poprzez ogłoszenia. Do tej pory bardzo stresowała mnie myśl, że muszę się zdecydować na PR lub marketing. Dzięki temu spotkaniu zrozumiałam, że to nie jest wybór na całe życie i że nie musze się ograniczać. Przebranżowienie jest możliwe. Dziękuje za cenne rady!

Żaneta Barwikowska

Szkolenie "Jak zmienić pracę?" uporządkowało w mojej głowie kolejne kroki postępowania w efektywnym szukaniu pracy. Pokazało jak ważne jest kreowanie własnego wizerunku w sieci i odpowiednie podtrzymywanie kontaktów biznesowych. Dużo dowiedziałam się na temat odpowiedniego przygotowania cv i listu motywacyjnego. Beata zwrócila uwagę na detale, do któryh wcześniej nie przywiązywałam wagi, a które są niezmiernie istotne. Bardzo polecam. Wielkie dzięki.

Magdalena Mazur, architekt

Z całą odpowiedzialnością polecam usługi coachingowe, które oprócz solidnej wiedzy merytorycznej dają ogromną satysfakcję oraz motywację. Współpraca z Beatą to nie tylko rzetelna wiedza teoretyczna, ale również ogromna praktyka, miła atmosfera oraz nowe znajomości.

Ola Narwojsz

Wkrotce moja córa idzie do przedszkola, a przede mna konieczność znalezienia pracy...trochę spanikowałam, przyznaje. Niby wiem co potrafię, co sprawia mi radość, jednak poczułam się niepewnie...znalazłam Beatę, okazało się, że jest fantastyczną mentorką i cudownym człowiekiem. Pomogła mi nie tylko poczuć się pewniej ze swoimi umiejętnościami, ale również podała wskazówki jak szukać efektywnie pracy, na co zwracać uwagę podczas rozmów kwalifikacyjnych, jak podkreślać to, co jest istotne. Dzięki Beacie uwierzyłam w siebie:) Dziekuję!

Magda

Beata to profesionalista w każdym calu. Od pierwszych minut spotkania czułem, że jestem w dobrych rękach i nie myliłem się. Podczas godzinnej konsultacji przeformułowałem swoje cele dzięki czemu ich osiągnięcie stało się dużo prostsze. Dodatkowo otrzymałem szereg konkretnych porad, które pomagają mi obecnie w doskonaleniu mojego warsztatu pracy. Zadziwiające jak Beata czyta między wierszami i dostosowuje rozwiązania do konkretnych oczekiwań Klienta. Bardzo się cieszę, że mieliśmy okazję razem pracować.

Michał R.

Dziękuję, moje nowe CV bardzo mi się podoba :) Robi lepsze wrażenie i wyglądem i ujęciem detali na mój temat, niż to co używałam do tej pory. Bardzo jestem zadowolona :)

Paulina Nytko, Wrocław

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się, jaki jest kolejny, właściwy dla mnie, krok w mojej karierze. Niby zdawałem sobie sprawę z moich umiejętności, kompetencji, talentów. Niemniej było tak dużo opcji, obarczonych różnym (nieznanym mi) ryzykiem. W tym samym czasie miałem wrażenie, że przestaję biec; tracę moc do przesuwania gór; że tracę motywację. Potrzebowałem wsparcia, innego spojrzenia, spokoju, rewizji dotąd tak skutecznie stosowanych narzędzi - znalazłem Beatę. Po kilku e-mailach, kilku wypowiedziach, przekonałem się, że Beata ma mocny warsztat i że traktuje mnie z szacunkiem i otwartością i postanowiłem rozpocząć swoją podróż w głąb siebie z pomocą właśnie tego coacha. Opłacało się. Zrozumiałem, co mnie ogranicza i co mi dodaje siły. Odzyskałem z jednej strony spokój pewnego siebie profesjonalisty i jednocześnie dynamizm aktywnego lidera. Wróciłem i znowu wiem, gdzie jestem i gdzie będę za chwilę na Mojej Osobistej Ścieżce Kariery. Dziękuję!

Olek Sosnowski

Beato, chciałem podzielić się z Tobą wrażeniami ze szkolenia jakie poprowadziłaś "Jak zmienić pracę". Szkolenie odbyło się w rzeczowej i sympatycznej atmosferze. Odpowiadałaś wyczerpująco na wszystkie pytania uczestników. I mimo iż wiedziałem już dużo jak poruszać się po rynku pracy, dzięki Tobie odkryłem nowe możliwości i techniki.

Adam Górniak

Beato, chciałem się pochwalić, swoją 100% skutecznością w spotkaniach o pracę:) Byłem na jednej rozmowie i przyjęli mnie:) Dziękuję za pomoc w napisaniu CV i LM. Będę Cię polecał znajomym.

Michał Trzciński

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Beatą. Jest ona osobą niezwykle ciepłą, empatyczną, kreatywną i solidną, co zdecydowanie pomaga w budowaniu partnerskiej relacji. Energia, którą wkłada w swoją pracę jest tak duża, że wystarczy również dla osoby, z którą współpracuje. Motywuje i mobilizuje do poznawania siebie, swoich potrzeb i wartości oraz wspiera w realizacji planów.
Do takiego coacha warto wracać tyle razy, ile razy zaistniałaby taka potrzeba.
Panią Beatę poleciłam swojej siostrze, a bliskim polecam tylko to, z czego jestem usatysfakcjonowana w 100%.

Monika Lewandowska, księgowa, www.baleno.pl

Praca z Beatą to sama przyjemność. Jej wiedza, doświadczenie i osobowość pozwalają na szybkie i skuteczne wypracowanie oczekiwanych rezultatów. Inspiruje i przede wszystkim motywuje do zmian, podpowiada i wyznacza kierunek, przy okazji niczego nie narzucając.

Aleksandra Narwojsz, Warszawa

Gorąco polecam coaching u Pani Beaty Rzepki, ponieważ szybko i skutecznie znajduje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jej porady są niezwykle pomocne. Pełen profesjonalizm i świetna współpraca!

Magda N.

Beata, osoba pełna energii, otwarta, ciepła. Spotkanie początkowo tajemnicze, pełne obaw i lekko stresujące. Już po chwili stres minął, a Beata sprawiła że na sprawy które omawialiśmy spojrzałem pod innym kątem, tematy które do dnia naszego spotkania były dla mnie trudne i sprawiały, że często się nad nimi zastanawiałem, dziś już są dla mnie tylko wspomnieniem. Całe spotkanie bardzo merytoryczne i konkretne. Polecam gorąco. Myślę że na jednym naszym spotkaniu się nie skończy......:)

Grzegorz Brzozowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży Pośredniej, Telefonia Dialog S.A.

Beata jest osobą niezwykle sympatyczną, otwartą, budzącą zaufanie od pierwszej wymiany zdań. Przy kolejnych zyskuje jeszcze więcej… Ma ogromną wiedzę merytoryczną, posiada umiejętność prowadzenia dialogu i wsłuchiwania się w te, nawet niewypowiedziane zdania… Jej pewność siebie i optymizm zarażają rozmówcę. Po spotkaniach z Beatą mam nieodparte wrażenie, iż dzięki niej jestem silniejsza, pewniejsza swojej pozycji na rynku, a co najważniejsze – dzięki niej oswoiłam swoje słabe strony i wiem, jak je przekuć na zalety. Polecam skorzystanie z fachowej wiedzy Beaty, z jej doskonałego wyczucia dotyczącego rynku, trafnej oceny umiejętności człowieka i jego mocnych stron.

Ania Dworska

Beata to przede wszystkim bardzo sympatyczna, ciepła, wzbudzająca zaufanie osoba, z dużą wiedzą merytoryczną, profesjonalnym podejściem do każdego problemu. Zanim poprosiłam o spotkanie obserwowałam, czytałam Jej wypowiedzi na GL i przekonałam się, że takiej osobie mogę powierzyć siebie, wiele o sobie się nauczyć i rozpocząć pracę nad doskonaleniem. Zwróciła moją uwagę na jakże istotne elementy mojego życia, ukierunkowała na rozwiązywanie moich problemów zawodowych i osobistych.
Po spotkaniach z Beatą czułam się silniejsza zmotywowana do pracy, otwarta na nowe doświadczenia, ale nie uzależniona, co jest ważne i daje zapewnienie, że nikt nami nie manipuluje. Beata uczy samodzielnie radzić sobie, ale zawsze mogę do niej zwrócić się o pomoc, jest wymagająca i konsekwentnie egzekwuje zalecone działania, co uważam za wielką zaletę i świadomość, że warto korzystać z pomocy tak solidnej osoby. Chętnie podejmę współpracę z Beata i będę polecać swoim klientom. Jednak, aby to czynić chciałam przekonać się osobiście, widząc wielką współzależność naszych profesji nie pozostaje nic innego jak tylko współpraca.

Małgorzata Kosiak, stylistka, www.dobrywizerunek.com.pl

Wziąłem udział w godzinnej konsultacji dotyczącej efektywnego, aktywnego szukania pracy. Otworzyło mi to oczy i rozwinęło mnie bardziej niż wielogodzinne czytanie blogów i książek o karierze.
Przede wszystkim dowiedziałem się jak skutecznie dzielić swoje wysiłki na te działania, które przynoszą najlepsze rezultaty. Uświadomiłem sobie jak ważną sprawą jest skuteczny networking i kreowanie wizerunku w mediach społecznościowych. Dostałem konkretne instrukcje, jak krok po kroku podchodzić do nawiązywania relacji biznesowych.
To co najbardziej mi się podobało, to fakt, że Beata wykorzystuje każdą minutę spotkania żeby przekazać maksimum informacji. Znała odpowiedź na każde moje pytanie i mówiła w sposób konkretny, taki, który dociera do sedna sprawy.
Był to też pierwszy coaching w moim życiu, z którego dostałem nagranie sesji w wersji audio, dzięki czemu zawsze będę miał do niego dostęp.

Michał Sobczyk

Beata jest otwartą i ciepłą osobą, co powoduje, że w rozmowie z nią czułam się komfortowo. Jednocześnie sposób podejścia do problemu, bardzo dobra znajomość tematów m.in. z zakresu NLP, i nastawienie na skuteczne rozwiązanie przeszkód czyni Beatę profesjonalistką w każdym calu. Dzięki sprawdzonym metodom Beata pokazała mi w jaki sposób radzić sobie z problemami: dużymi i
małymi, stojącymi na drodze do udanej kariery.
Dzięki wspólnej pracy zyskałam większą pewność siebie, zrozumiałam też jakie kroki i środki muszę podjąć by móc dalej efektywnie się rozwijać zarówno zawodowo jak i prywatnie. Pozytywnie zaraża motywacją i pasją w doskonaleniu siebie. Praca z Beatą to połączenie przyjemności i korzyści: w miłej atmosferze zdobywasz wiedzę, która może Ci niezwykle pomóc w życiu.

Olga Biegus

Wiedza, umiejętności i indywidualne podejście Pani Beaty bardzo pomogły mi w ukierunkowaniu moich planów i działań. W sposób bardzo delikatny i rzeczowy proponowała rozwiązania, które po zastosowaniu przeze mnie w praktyce, przynosiły wymierne efekty. Odpowiedzi na moje pytania zadawane drogą elektroniczną otrzymywałam niemal natychmiast. Wszelkie moje wątpliwości Pani Beata umiała rozwiać mądrą radą, dowcipem lub sugerując lekturę odpowiedniej literatury. Pracowałyśmy intensywnie przez 6 tygodni. Moje wrażenia z naszej wspólnej pracy są jak najbardziej pozytywne. Pani Beata jest świetnym fachowcem i profesjonalistą w swojej dziedzinie. Niezmiernie inteligentna, empatyczna, od razu wzbudziła moje zaufanie. To dla mnie Osoba, która jest na swoim miejscu i kocha to, co robi. Gorąco polecam Panią Beatę jako trenera i doradcę.

Anna Nowak, stylistka i wizażystka

Beata jest osobą bardzo ciepłą i otwartą, dzięki czemu łatwo nawiązałyśmy kontakt i nasza współpraca była udana. Sesje mailowe z Beatą uświadomiły mi, co powinnam jeszcze zrobić i nad czym jeszcze popracować, by zachować harmonię między życiem osobistym a zawodowym. Dzięki dużej dawce energii i motywacji od Beaty moje podejście do pracy bardzo się zmieniło. Teraz wiem, czego w nim brakowało.Polecam współpracę z Beatą wszystkim, którzy stoją na rozdrożu i szukają swego celu w życiu. Na pewno wskaże Wam właściwy kierunek.

Anna Król

Beatko, dziękuję za naszą owocną współpracę! Wszystkim którym brakuje pomysłu na rozwój ich życia zawodowego, tym którym brakuje odwagi i ukierunkowania polecam usługi coachingu prowadzonego przez Beatę. Naprawdę warto spróbować! To, co wyróżnia Beatę, to kompetencja, duża wiedza z zakresu zarządzania rozwojem osobistym i rozwojem kariery, bardzo życzliwe i fachowe podejście do klienta oraz profesjonalizm. To, co ja doceniłam szczególnie, to jej mądrość życiowa, która pozwala rozsądnie doradzić w problemach zawodowych i odnaleźć rozwiązanie na nurtujące problemy.

Aneta A., Warszawa

Współpraca z tak kreatywną i inteligentną osobą jak Beata była dla mnie bardzo ciekawym i inspirującym doświadczeniem życiowym. Podobno „dobry coach nie ma gotowych odpowiedzi, natomiast zna trafne pytania”. Te słowa doskonale charakteryzują Beatę, gdyż potrafi dotrzeć do sedna sprawy i skupiać się na konkretnych rozwiązaniach. Zmiana najczęściej nie dokonuje się za dotknięciem magicznej różdżki a dzięki pracy. Beata nie tylko wymagała ode mnie, mobilizowała mnie do odpowiedzi na ważne pytania i konkretnych działań, ale jednocześnie czułam zaangażowanie z Jej strony i chęć niesienia pomocy. Nie narzucała swojej perspektywy, ale służyła praktycznymi, ciekawymi wskazówkami i propozycjami. Dzięki temu, że jest otwartą i ciepłą osobą, szybko nawiązałyśmy relację opartą na zaufaniu i życzliwości, co pomagało uzyskać pożądane efekty. Dlatego jestem zadowolona z usług Beaty i polecam je wszystkim, którzy w jakiejkolwiek dziedzinie pragną poprawić jakość swojego życia.

Joanna Czachor, studentka UMK, Toruń

Dzięki naszym mailom zrozumiałam kilka spraw, np. to, jak bardzo mogę decydować o przebiegu swojej zawodowej ścieżki, jak działać w kierunku usamodzielniania się i rozwijania swoich kompetencji, a przede wszystkim odkryłam, że marzenia mogą być planami, które nie tak trudno można realizować - krok po kroku. Natchnęłaś mnie odwagą i chęcią zawalczenia o siebie. Nie wiem dokładnie, na czym polega wymierność pracy coacha, ale jeśli jej elementem jest zadowolony podopieczny, to wydaje mi się, że masz prawo do satysfakcji:-)

Marta Nienartowicz

Z Beatą Rzepką współpracowałem w czasie gdy powstawała moja mała firma szkoleniowa i projektowa. Otrzymałem kilka cennych lekcji. Zostałem zmuszony do wysiłku i do myślenia. Pomogło. Rady, porady i zadania skłoniły mnie do przemyślenia zasad i celów mojej działalności gospodarczej i natchnęły mnie nowymi myślami. jestem przekonany, że z taką osobą jak Beata Rzepka warto współpracować bo to po prostu daje wyniki! Serdecznie jej dziękuję i polecam ją wszystkim zainteresowanym rozwojem osobistym i biznesowym!

Jarosław Budnicki

Jestem bardzo mile zaskoczona efektami, jakie może przynieść coaching drogą mailową. Jednak doskonałe efekty może uzyskać tylko doskonały specjalista. Beata jest kreatywną, inteligentną i empatyczną osobą. Potrafi inspirować i skutecznie motywować do działania. Jej doświadczenie oraz wiedza z różnych dziedzin pomogły mi sformułować swoje plany oraz ukierunkować działania. Korespondencja drogą mailową przebiegała wyjątkowo płynnie, Beata odpowiada na pytania niemalże natychmiast. Co ważne, wykazuje ogromną cierpliwość i wyrozumiałość. Kiedy trzeba, traktuje sprawę poważnie i stara się pokazać różnorodne pozytywne wyjścia z sytuacji. Innym razem odpowiada humorem, dzięki czemu można spojrzeć na problem z odpowiednim dystansem. Współpraca z Beatą uświadomiła mi, że większość ograniczeń stwarzamy sobie sami i często niewiele trzeba, aby te ograniczenia pokonać. Zdecydowanie polecam współpracę z Beatą każdemu, kto czuje potrzebę zmiany i ukierunkowania w życiu. Praca z profesjonalistą, dla którego coaching jest pasją, gwarantuje pełną satysfakcję.

Aneta Sekowska

Beata jest niezwykle ambitną osobą. Widząc ją na szkoleniach, jej zaangażowanie i ogromną determinację do tego, aby być lepsza, jestem przekonany, że potrafi tę energię przekazywać innym. Konsekwencja jaką wykazuje się w swoim życiu jest spójnym przykładem dla znajomych i jej klientów, jak pomimo przeciwności dążyć do swoich celów.

Adam Dębowski - Trener Coachów, Master Coach, Trener NLP www.nlpcoaching.pl

Czasami stajemy na rozdrożu, tracimy wiarę we własne siły i możliwości. Ważne aby wtedy spotkać kogoś, kto na nowo pomoże nam odkryć w sobie drzemiący potencjał. W takim właśnie momencie swego życia spotkałam Beatę – ciepłą, skromną, empatyczną osobę. To co wyróżnia Beatę, to przede wszystkim profesjonalizm, umiejętność słuchania i motywowania do działania. Ona nie podaje gotowych rozwiązań, nie mówi co masz robić, daje ci szansę abyś sam uświadomił sobie co jest dla ciebie najlepsze a później znalazł drogę by osiągnąć wyznaczony cel. Dzięki temu czujesz, że jesteś kowalem swego losu, a jednocześnie wiesz, że w każdej chwili możesz poprosić o wskazówkę. Dostałam tyle pozytywnego wzmocnienia, iż, uwierzyłam, że jeśli się czegoś bardzo pragnie to można to osiągnąć. Dziękuję Ci Beatko.

Małgosia, Brand Manager

Zdarza się w życiu, że czasem potrzebujemy jakiegoś bodźca by móc ruszyć z miejsca. Dla mnie takim bodźcem okazało się spotkanie z Beatą. Dzięki jej wsparciu oraz świetnym rozwiązaniom, jakie podsunęła mi w kwestii mojej sprawy ruszyłam z tego martwego punktu wyposażona w dodatkowe zasoby wiary we własne wartości. Beata jest wyśmienitym słuchaczem, który z dużą dozą empatii potrafi wczuć się w sytuację drugiej osoby. Dla każdego, kto potrzebuje porady lub odnalezienia na nowo motywacji w osiągnięciu założonego celu polecam spotkanie z Beatą – jako przesympatyczną osobą i niezwykle profesjonalną w tym co robi.

Agnieszka Netter

Beato,
Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w prowadzonym przez Ciebie szkoleniu. Uważałem, że wiem dość dużo na temat komunikacji, zwłaszcza związanej z koniecznością wdrażania zmian, lecz Twoje warsztaty pozwoliły mi na spojrzenie z innej perspektywy na sytuacje, które dotychczas wydawały mi się oczywiste. Dziękuję Ci za to, że sprowokowałaś mnie do pracy nad zagadnieniami, które mogę udoskonalić oraz dążenia do zmiany metaprogramu "ja" na "inni".

Rafał T.