Jak pracuję

Coaching kariery to proces, w którym pracujemy nad zagadnieniami dotyczącymi Twojego życia zawodowego. Proces ten zachodzi nie tylko w trakcie sesji coachingowych, ale również pomiędzy nimi.

Sesje odbywają się w Warszawie, w wyjątkowych przypadkach pracuję również przez Skype.

Zasady, którymi kieruję się w mojej pracy

Zaangażowanie. Podczas pracy z Tobą - oprócz całej posiadanej przeze mnie wiedzy i doświadczenia - daję dużo uwagi, energii i zaangażowania. W zamian oczekuję tego samego. Co między innymi oznacza, że jeśli dostaniesz zadanie lub ćwiczenie do zrobienia, to proszę, abyś je zrobił. Jeśli czegoś nie będziesz rozumiał to zapytaj, ale finalnie wykonaj zadanie. Chcę Ci pomóc osiągnąć Twój cel, ale nie bardziej niż Ty sam tego chcesz. Jestem gotowa ciężko pracować, ale nie bardziej niż Ty sam.

Podział ról. Ty jesteś Klientem, a ja Twoim coachem. Ty przychodzisz do mnie po pomoc, a ja Ci ją daję. Zatem to ja kontroluję proces coachingu i proszę, nie narzucaj mi sposobu pracy, który uważasz, że powinnam w Twoim przypadku zastosować. Gdybyś świadomie wiedział, w jaki sposób sobie pomóc, poradziłbyś sobie sam, bez mojej pomocy. Skoro więc przychodzisz do mnie – zaufaj moim kompetencjom i pozwól, że to ja będę decydować w jaki sposób będziemy pracować, a w jaki nie. To jest moja rola jako coacha.

Punktualność. Będę Cię prosiła o szanowanie naszego wspólnego czasu. Jedna sesja osobista trwa 60 minut. Jeśli się spóźnisz – tracisz ten czas bezpowrotnie i sesja wtedy będzie trwała krócej.

Poufność. Twoja prywatność jest podstawą w moich usługach. Informacje jakie dostanę od Ciebie są dla mnie ściśle poufne. Nigdy nie ujawnię Twojego imienia i nazwiska bez Twojej zgody. Czasem w moich publikacjach zdarza mi się powoływać na doświadczenia w pracy z innymi osobami, zawsze jednak powołuję się na nie tak, aby nie było możliwości rozpoznania ani nawet podejrzewania konkretnej osoby, zmieniając dane umożliwiające identyfikację.

Proces coachingu kariery

Na początku Ty ustalasz dla siebie swoje cele zawodowe, a moim zadaniem jest pobudzić Twoje zasoby wewnętrzne do wypracowania najlepszej dla Ciebie strategii działania i najodpowiedniejszego rozwiązania.

Jako coach kariery wspieram Twój proces zmiany i przyspieszam go, towarzysząc Ci w osiąganiu celu. Wyposażam Cię w odpowiednie technologie zmiany, umiejętności zarządzania własną karierą zawodową, podejście i przekonania, które pomogą Ci osiągnąć to, czego pragniesz. Będę inspirować Cię do tego, byś generował coraz lepsze strategie i rozwiązania dla siebie, pamiętając, że jesteś w pełni odpowiedzialny za zmiany dokonujące się w Twoim życiu.

Życie jest zbyt krótkie, aby żyć na pół gwizdka. Jak dużą część życia spędzasz pracując? Jeśli nie jesteś wystarczająco zadowolony ze swojej pracy, teraz jest czas, by to zmienić. To nie jest próba generalna, a prawdziwe życie nie zaczyna się “od jutra”. Dziś jest ten właściwy czas na zmianę i teraz masz okazję, by Twoje życie było takie, jakie zawsze chciałeś mieć.

Co mnie wyróżnia spośród innych coachów kariery?

Specjalizuję się w pracy ze specjalistami z obszaru marketingu i finansów pracującymi w korporacjach. Sama przez ponad 5 lat pracowałam lub współpracowałam z korporacjami, dzięki czemu rozumiem procesy, trudności i zależności mające miejsce w tego typu firmach.
W skutecznej pracy z Tobą pomaga mi mój wysoki IQ, który międzynarodowa organizacja MENSA zaliczyła do wartości osiąganych przez 1% populacji na świecie.